Renophase

Renophase ajalugu

Laboratoires Renophase Paris loodi 1983. aastal Pariisis dr Michèle Eymard du Vernet’ poolt, kes läbis üle 30. aasta tagasi ränga autoavarii, mille tagajärjel sai ta tugevaid näonaha kahjustusi. See andis tõuke tol ajal farmatseudi ametit pidavale dr Eymardile läheneda naha taastamisele teaduslikult ja uuenduslikult ning koos biokeemikutest abilistega hakati oma laboris välja töötama aktiivaineid, mis hakkasid doktori nahal taastavaid tulemusi andma. Üle 10 aasta tehti pingelist tööd, ilma et oleks loodud terviklikku brändi ja toodangut turustama asutud. Alles 1999. aastal oli välja töötatud nii mitmeid patenteeritud aktiivaineid ja ravikomplekte, et loodi täielik sarja kontseptsioon ja hakati seda avalikult tutvustama.

 

Laboratoires Renophase on iseseisev ja sõltumatu, ta ühendab endas kogu tootmisprotsessi alates uurimisest ja arendamisest kuni turundamiseni välja. Tänaseks on sari kohal rohkem kui 20-s riigis 5-l kontinendil ja lisaks Prantsusmaal asuvale tootmisele on lisatehas ka Kanadas.

 

Renophase Paris asutaja dr Michèle Eymard du Vernet soovis, et tema loodud brändi tooted annaksid patsientidele maksimum tulemuse ja kuna naha elastsus sõltub suuresti veest, siis nõudis dr Eymard, et toodetes kasutav vesi oleks kvaliteetne ja puhas.

 

2009 aastal laieneti Kanadasse Quebeci, alustati koostööd partneritega Eska® ja alustati suure projektiga Renophase Laboratory Inc®, kus kasutatakse toodetes ainult 100% Eska looduslikku allikavett. Kanada looduslik allikavesi Eska® on üks puhtamaid maailmas. Vee mineraalainete sisaldus on looduslikult madal, pH on täiuslik – 7,8.  Lisades täiuslikku vett Renophase toodetele, andis see erilise pehmuse nahale ja siidise tekstuuri.

 

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.

 

Tehnoloogia

 

Laboratoires Renophase Paris – UNIKAALNE RAVITEHNOLOOGIA, MIS ERISTUB.

 

Üle 30 aasta edukaid tulemusi esteetilise dermatoloogia kosmeetikas.

 

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

 

Renophase Paris on kõige ohutum ja samas kõige tõhusam tehnoloogia naharavis, see tähendab uue põlvkonna ravimeid, mille eesmärk on rakkudes toimuvaid protsesse stimuleerida, tasakaalustada hormoontasakaalu ja taastada naha kudesid, pakkudes samal ajal naha vastupanujõu tugevdamist kaheetapilises ravis, sest üldjuhul on kõik nahaprobleemid tingitud vähemalt ühest kolmest tegurist – vabad radikaalid (keskkonna negatiivsed mõjud, päike, saastatus, kiirgus jne.), hormoontaseme muutused ja naha mikrotsirkulatsiooni puudujäägid. Laboratoires Renophase Paris oma patenteeritud aktiivained välja töötanud just eelnimetatud probleemide algtekitajaid silmas pidades, seega on Laboratories Renophase poolt välja töötatud ja veenvalt rakendatud meetodeid, mis võimaldavad kosmetoloogidel tulemuslikult tegeleda füsioloogilise vananemise ja fotovananemisega, ravida aknet, hüperpigmentatsiooni, postakne nähte, tselluliiti ja venitusarme.

 

Laboratoires Renophase Paris pakub välja ravi, kus peamised aktiivained, millega probleeme mõjutatakse, on 70%-line glükoolhape, genisteiin, hüaluroonhappe lähteaine, polüpeptiidid, salitsüülhape ja aminohape.

 

Esimeseks tööks laboris 1984. a. oli luua aine, mis muudab naha läbitavust. 1989. a. töötati välja preparaat, mis pidurdab naha vananemist ning muudab selle elastseks ja siidiselt siledaks, selle preparaadi nimi on Precursor of Hyaluronic Acid ehk Hüaluroonhappe lähteaine. Lähteaineks nimetatakse seda preparaati seetõttu, et selle osakesed on 4 korda peenemad, kui hüaluroonhappe molekulid. Pisemad osad suudavad tungida sügavamale ja seetõttu sundida rakuretseptoreid tootma juurde hüaluroonikut rakkudes. Ehk siis Hüaluroonhappe lähteainega saame anda nahale tagasi lapseliku naha volüümi ja elastuse.

 

Teine patenteeritud aktiivaine on genisteiin. Tegemist on tugeva antioksüdandiga, mis tõstab naha basaalkihi ja fibroblastide rakkude aktiivsust, suurendab kollageeni ja glükoosaminoglükaanide taset, suurendab naha kohalikku immuunsust ning vähendab niiskusvaegust. Genisteiin töötab sarnaselt meie östrogeeniga, kuna omab sarnast keemilist valemit ja ülesehitust.

 

Östrogeeni mõju olulisus erinevatele rakkudele meie nahas on väga suur. Östrogeen kiirendab kogu naharakkude ainevahetust ja tasakaalustab naha funktsioone Samuti stimuleerib östrogeen veresoonte seinu ehk kui östrogeeni tase langeb, siis tekivad veresoonte seinte lõtvused, põletikud ja muud probleemid. Kui östrogeeni taset hoida kõrgemal, siis ei tõuse testosterooni tase liigselt ning rasu tootmine on kontrolli all.

 

Genisteiin on looduslik aine, mis on saadud sojaubadest ja kuulub fütoöstogeenide hulka.

 

1995 a. loodi uus tehnoloogia, millega mõjutada ja ergutada naharakke ning mis sobib igale naha tüübile. Selle imelise ravimi nimeks sai Antioxidant complex of Glycolic Acide.

 

See unikaalne glükoolhappe kompleks erineb oluliselt teistest turul olevatest glükoolhapetest. Ravis kasutatav lahus on neutraliseeritud aluselise amino-kompleksiga, mis võimaldab seda protseduuri kasutada erinevate nahatüüpide puhul. Toodete antioksüdantsed omadused on nii kõrged, et mõjuvad raku tasemel, peatades membraani lipo-peroksüdatsiooni ja vähendades märgatavalt vabade radikaalide paljunemist hoolimata sellest, kas vabad radikaalid on fotoindutseeritud või seesmist päritolu. Glükoolhape tagab fütohormoonidele maksimaalse läbivusvõime naha sügavatesse kihtidesse, millega loob väga soodsad tingimused naharakkude mõjutamiseks.

 

2002 a. sai patendi juba järgmine aktiivaine, mis saadi metsikust bataadist ning mille nimeks on Diosgeniin. See mõjutab kõigi naharakkude mitokondreid ja fibroplaste tootma kollageeni ja elastiini, mis stimuleerivad naha noorenemis-protsesse. See on tugev antioksüdant, rikastab rakke hapnikuga ning mõjutab seeläbi melaniini biosünteesi. Samuti stimuleerib see tugevasti rakkude ainevahetust, taastab vereringet nahas ja normaliseerib hormonaalset tasakaalu.

 

2004 a. töötati välja tehnoloogia, mis tagaks aktiivainetele veelgi sügavama imendumise ja liikumise ühesuunaliselt kuni dermiseni välja. Uue tehnoloogia aktiivainet hakati kutsuma CROSS LINKED HYDROGEL (võrkstruktuuriga hüdrogeel) RENOPHASE ehk polümeeride kompleks.

 

Ülesehituselt on sellele maatriksile iseloomulik kiududest võrk, mis on moodustatud üksteise külge ühendatud fibrillidest, mis on ühendatud teiste ühendusfibrillidega. Selline ehitus moodustab võrkstruktuuriga tekstuuri, millel on väga suur vee imavusvõime. See süsteem koosneb looduslikest polümeeridest, mis moodustavad iooniliste sidemetega polükompleksi ja mida võib pidada ka osaliselt sarnaseks raku stabiilsele mikrosüsteemile.

 

  1. Toena tagab hüdrogeel toimeainete stabiliseerimise, mida kasutatakse seoses intramolekulaarseid muudatusi kaasava nähtusega ning mis tagab nende kaitsmise oksüdeerumise eest läbi kitosaani maatriksi poolt moodustatud positiivsete laengute näol.
  2. Tagab toimeainete peaaegu täieliku imendumise epidermaalse barjääri, vastupanu pöörduva vähendamise ning selle tugeva kinnitumise bioadhesiooni abil naha struktuuri külge läbi COO– karboksüülioonide ja H+ amiinioonide olemasolu tõttu.
  3. Tagab toimeainete kontrollitud jaotuse, et mõjuga kaasneks nende peaaegu täielik pikaajaline vabanemine. Toimeainete sihipärane ja järkjärguline vabanemine tagab raku tasandile suunatud


Ioniseeritud koostisained on stabiilsed ja kaitstud, muudavad naha läbitavust ja võimendavad imendumisprotsesse. Enamgi veel, selline ainulaadne tehnoloogia tagab enneolematu, lausa 80%-lise imendumistaseme, mis on seni konkurentsitu.

 

Renophase Paris kui esteetilise dermatoloogia kosmeetilise ravi aluseks on süsteemne lähenemine, mis sisaldab peelinguid professionaalse spetsialisti juures + farmatseutilist kodust ravi. Selline süsteemne lähenemine on andnud lausa dramaatilisi tulemusi, mistõttu on tagatud ka maailma tähelepanu ja tunnustus sarjale.

 

Kõik Renophase tooted sisaldavad aktiivseid vesinikioone, mis kindlustavad raviainete sügavuti imendumise.Ravitulemuste statistika üle maailma on 80%.

Broneeri Aeg