Vananemismärkidega nahk, kortsud ja ealised muutused

* ELLA BACHÉ - AGE DOCTORS SKINISSIME - 7 noorendavat toimet koos massaaźiga, küpses eas nahale

Rikkalike toitainetega kosutav hoolitsus küpsele nahale. Fookuses ealistest muutustest vanuse märgid sh. kortsud ja pigment. Nahka noorendav massaaź ning taaselustav kreem-mask hajutab kortsujooned pehmesse hooldatud ilmesse.

 HIND: 65min /59€

* Baashoolitsus 60min
** Spetsiaalhoolitsus massaaźiga 75-90min
*** INT–EX CELLULAR aparatuur super-efekt hoolitsus 75min

** ELLA BACHÉ - MORPHO STRUCTURE FIRMING 50+ - Ovaali pinguldav PREMIUM hoolitsus lõtvnud nahale

Täiuslikus, nägu kael-dekoltee kompleks-hoolitsuses on fookuses lõtvunud näo kontuurid. Sisaldab kahe faasilist massaaźitsüklit koos modelleeriva kupuga,  mis on nii elastiini ergutav kui ka kontuure pinguldav. Hoolitsuse viimistleb ovaali trimmiv kaaviari mask, mis silendab ja pinguldab ka lohkus silmaümbrust. Tulemuseks taaselustunud nahk juuksepiirist dekolteeni.

HIND: 70€

*** ELLA BACHÉ INT-EX CELLULAR - ANTI-AGE taaselustav ja noorendav kompleks-hoolitsus küpsele nahale

Etapi viisiline hoolitsusprogramm läbib 4 funktsiooni, mikrovoolu vahendusel : UH koorimine, spetsiifilise aktiivaine sisestamine nahka, näo mikrolihaste pinguldamine  ja naha krüo-teraapiline toniseerimine (-3*). Peatab naha vananemise protsesse, pinguldab näo kontuure ja annab hoolitsetud ilme. Soovitatav aktiivkuurina 3-5x

HIND: 73€

** PAYOT - SUPREME EXPERIENCE - supertõhus vananemisvastane hooldus

Eksklusiivne hooldus sisaldab erilisi koorivaid pärleid, mis sooritatakse spetsiaalsete massaaziliigutustega, pöörates erilist tähelepanu kortsudele. Tõhus massaazikreem, stimuleerib näolihaseid, aktiveerib mikrovereringet, taastab naha toonuse. Kristalliosakestega efekt-mask, kaotab nähtavalt ka sügavad kortsud, nahk on ühtalane ja särav, naha elastsus paranenud.

HIND: 90min /70€

IMAGE SKIN CARE – SIGNATURE LIFT

Pinguldav näohoolitsus väsimus- ja vananemismärkidega nahale , sisaldab sh näomassaaźi. Hoolitsuse juurde kuulub ka  kodus kasutavate hooldustoodete minikomplekt väärtusega 19€.

HIND: 60min / 90€

IMAGE SKIN CARE – WRINCLE LIFT

Kortsudele fookusseerunud näohoolitsus, mis sisaldab sh näomassaaźi. Hoolitsuse juurde kuulub ka  kodus kasutavate hooldustoodete minikomplekt väärtusega 19 €

HIND: 60min / 90€

** CNC SKINCARE STRONG naha vananemisvastane hooldus

Silendav ja taastav vananemisvastane mask küpsele, väsinud ja lõtvunud nahale. Passion Flowers sisaldab suures koguses C-vitamiini, mis suurendab  kollageeni ja elastiini sünteesi meie nahas ning taastab meie näo kontuure. Hibiscus silendab ja pinguldab nahka, ja vähendab kortsude teket. Algae niisutab, Lemon geranium puhastab poore ja matistab nahka.

 HIND: 75min / 55€

Broneeri Aeg