Tundlik ja Punetav Nahk

ELLA BACHÉ SENSIBEAUTICS PRO-BIOSKIN – Ultra-rahustav hoolitsus häiritud konditsioonis nahale

Pro-bioskin: looduslikult nahakaitset tugevdav kompleksühend tugevdab naha kaitsebarjääri ja vastupanu võimet. Taandub naha ärritunud olek ja punetus. Hoolitsuse keskne: lümfiringlust parandav pintslite massaaź taastab nii vaimse kui välise rahu. Tulemuseks rahulik ja hingav nahk.

HIND: 60min / 55€

ELLA BACHÉ INT-EX CELLULAR: REDNESS RELIEF – SENSITIVE SKIN kompleks-hoolitsus kupersoosa nahale

Etapi viisiline hoolitsusprogramm läbib 4 funktsiooni mikrovoolu vahendusel: UH koorimine, spetsiifilise aktiivaine sisestamine nahka, lümfiringe parandamine ja naha krüo-teraapiline toniseerimine (-3*).  Tugevdab mikro-kapillaare ja annab jäägitult hoolitsetud ilme. Soovitatav aktiivkuurina 3-5x

HIND: 73€

PAYOT - SENSI SOLUTION – Tundliku naha hooldus

Tõhus hooldus, mis on spetsiaalselt välja töötatud tundlikule nahale. Hooldus vähendab koheselt naha ebamugavustunde ja ärrituse ning taastab naha kaitsebarjääri

HIND: 60 min / 55€

CNC SKINCARE – COUPEROSA Hooldus

Ideaalne mask punetavale ja kuperoossele nahale. Parandab kiiresti naha hapnikuvajadust ja tsirkulatsiooni. Mustika ekstrakt tugevdab tundlike veresoonte seinu ja aitab vähendada nähtavalt kapillaaride hargnemist. Rahustav ja toimiv efekt kuperoossele nahale.

HIND: 60min / 45€

IMAGE SKIN CARE – SIGNATURE LIFT pinguldav hoolitsus, tundlikule nahale

Ensümaatiline koorimine tundlikule, punetavale ja kuivale nahale. Uuendab nahka seespidiselt ja taastab sära. Hoolduse toimeaineteks on orgaaniline aaloe vera, millele on lisatud C-vitamiin, hüaluroonhape, puuviljadest pärit ensüümid ja taimsed tüvirakud. Sobib igal aastaajal, et anda nahale sära, pinguldada ja tõsta vastupanuvõimet. Hoolitsuse juurde kuulub ka  kodus kasutavate hooldustoodete minikomplekt väärtusega 19 €.

HIND: 60 min / 85€

NEURO SENSI THERAPY

Ärritunud, tundliku, kuperoosa ja rosaceaga leevendamiseks naha ravihooldus on mõeldud väga tundlikule ja kapillaarsele nahale. Toimeained Endothelyol™ ja SensAmone P5 neuropeptiid mõjuvad veresoontele ja sensoorsetele naharetseptoritele. Need blokeerivad kõik mehhanismid, mis kutsuvad esile tundlikkuse sümptomid, sh neurogeense põletiku. SensAmone P5 neuropeptiid mõjutab nahas olevaid närvilõpmeid, vähendab kiiresti põletustunnet, ärritust, punetust, sügelust ning taastab naha seisundi. Kuna peptiid on kapseldatud, siis vabaneb see nahas järk-järgult mitmete tundide jooksul. Väheneb põletiku seisund.

 

Ravihooldus kuni 60 min/60 EUR sisaldab mehhaanilist puhastust.

 

Massaaziga hooldus: 75min / 75€

Broneeri Aeg