Arkana Kosmeetika

Arkana Cosmetics SP.Z O.O. SP. K on Wroclawis registreeritu Euroopa kaasaegne neurokosmeetikat tootev Poola ettevõte, mis reageerib ülikiiresti turul toimuvatele trendidele,pakkudes kõrge kvaliteedi ja efektiivsusega tooteid nii  jaekliendile kui professionaalseks kasutamiseks. Arkana usub, et individuaalselt valitud professionaalsed hooldused kombineerituna koduhooldusega annavad alati parima võimaliku tulemuse. 

Arkana Cosmetics alustas kosmeetika tootmisega 2011 aastal.2013 aastal tutvustati kosmeetikatööstuses esmakordselt seni vaid meditsiinis kasutusel olnud laktobioonhappe sarja. Alates 2016 aastast on tegeletud neurokosmeetikaga. Ettevõttel on oma tippmeeskond, mis tegeleb tootearendamisega ja kaks korda aastas uute toodete tutvustamisega. Siiani on turule toodud rohkem kui 200 erinevat artiklit, 21 erinevat tooteliini, 34 professionaalset hooldust.  Tootearenduses on välja töötatud rohkem kui 80 esmast kosmeetilist retsepti, millest 22 on patenteeritud. Paljud tooted on saanud hulgaliselt erinevaid rahvusvahelisi auhindu või on nomineeritud parimaks tooteks oma kategoorias.     Paljud tooted   sisaldavad kõrgeimat Euroopa Liidus lubatud toimeainete kontsentratsiooni  ning nendele  pole lisatud   nahale sobimatuid lisaaineid nagu   silikoonid, parafiin, parabeenid või pindaktiivsed ained   (SLS) ega kunstlikke lisaaineid. Tooted sobivad veganitele, kuna puuduvad loomsed koostisosad.

Kui Sa pead lugu innovaatilisusest ja kõrgest kvaliteedist nahahoolduses, siis Arkana on üks nendest kaubamärkidest, mis seda kõike pakub. Arkana  uuenduslik lähenemine on saanud inspiratsiooni neurobioloogiast.Toodetes kasutatakse toimeained, mis mõjutavad närvilõpmeid või rakke tootma just nendele omaseid neurotransmittereid. See neurobioloogial põhinev filosoofia tagab unikaalse ja tõhusa nahahoolduse ilumaailma sektoris.

Broneeri Aeg