THE AGE DOCTORS LIFTING & REJUVENATION – Lõtvunud kael ja kontuurid

 • * SPECIFIC – TOTAALSELT NOORENDAV JA OVAALI PINGULDAV HOOLITSUS
  The AGE DOCTORS – MORPHO-STRUCTURE FIRMING TREATMENT

  Täiuslikus nägu kael-dekoltee kompleks-hoolitsuses on fookuses lõtvunud näo kontuurid, taandunud volüüm. Ultra-tõhus vastuseis vananemise vastu, kus rakenduvad nii intensiiv toimeline NUTRIDERMOLOGY LAB kõrgendatud konsentratsioonis noorendavate aktiivainete kompleks kui spetsiaalne kontuure töötlev manuaalne tegevus. Sisaldab sh kahe faasilist massaaźitsüklit koos modelleeriva kupuga, mis on nii elastiini ergutav kui kontuure pinguldav.
  Hoolitsuse viimistleb ovaali ultra-trimmiv kaaviari mask, mis silendab ja pinguldab ka lohkus silmaümbrust.
  TOIME: Taaselustunud ja toonuses nahk juuksepiirist dekolteeni.
 • * ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGA
  75min – 83€
  Spetsiaalselt pinguldava toimega ja vanamemise ilmingutele pühenduv 75min hoolitsus kaotab lõtvunud kontuurid lõuajoonel ja annab kandvat toonust kogu kompleksile. Ultra tõhus toime mõjutab naha konditsiooni nii sees kui välispidiselt. Rakkudesse ulatuv toime tuleneb nii aktiivainete mikromolekulaarsest formulatsioonist kui ka INTRA-CELLULAR kasutatavast tehnoloogiast, mis tõstab efektiivsuse maksimumini.Silmaga nähtav tulemus on juba vahetult esmakordse hoolitsuse järel, kuid kestva toime tagab siiski korduv hoolitsuskuur, nädalase intervalliga 4-6x.

  • – Pinguldab lõtvunud näokontuure
  • – Taaselustab kogu kompleksi
  • – Trimmib kaela ja dekolteed
  • – Silendab kortsujooni silma- ja huulteümbruses
  • – Noorendab ilmet

ELLA BACHÉ NÄOHOOLITSUSTE KATEGOORIAD

 

 • * BASIC basic EB baashoolitsused, sisaldavad üldist hoolitsust lähtuvalt naha hetke põhivajadusest.Reeglina 60min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid : 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja hooldav mask. Hoolitsusesse saab vajadusel liita erihoolitsusi nagu mehhaaniline puhastus või aparatuuri-hoolitsused.
 • ** SPECIFIC specific EB spetsiaalhoolitsused lähtuvalt naha hetke põhivajadusest, sisaldavad spetsiifilisierimaske ja aktiivsust lisavaid efekt-seerumeid. Hoolitsuse fookuses on kogu kompleks sh kaela ja silmapiirkond. Reeglina 75 min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid: 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja spetsiaalne efektmask ja aktiivseerum. Võimalus kombineerida aparaat-hoolitsusi.
 • *** INTESIVE intensive EB intensiivhoolitsused eristuvad oma kiire ja efektiivse toime poolest. 40-60min hoolitsuse keskel on ultra-taastav nanofiiberkollageen mask, millel on ulatuslikult nahka uuendavad omadused, mistõttu toimib nahka taastavalt: niisutab, rahustab, noorendab, silendab ja pinguldab. Hoolitsus, mis sobib igale nahatüübile. Võimalus lisada massaaź hoolitsuse lõppfaasi.
 • PEELING NEOPERFECT 26% HAPPEHOOLITSUS & Apple Vinegar peeling Kirgastav toime kogu kompleksile: puhastab, silendab, klaarib jumet, niisutab ja noorendab ilmet. Ultratõhus komplekshoolitsus on lühike ja efektiivne (45’), mida saab muuta naudingulisemaks taastava ja nahka rahustava massaaźiga. Soovitatav teha hoolitsust kuurina 4korda – 1 kuu jooksul. 2-3 x aastas.

ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGA :

skintex

Tõestatud toime ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist läbi 5 funktsiooni:

 

 1. TÄIUSLIK KOORIMINE – ultraheli sagedusel vibreeriv spaatel eemaldab surnud rakud ja puhastab poorid, aktiveerib ainevahetust ja parandab aktiivainete imendumist.
 2. AKTIIVAINETE INFUSIOON – ülesandeks on toimeainete sisestamine nahka läbi raku membraani raku sisemusse ning seejärgne toime aktiveerimine.
 3. NÄOLIHASTE PINGULDAMINE Biostimulatsioon* – pinguldab lihaskiude näol ja kaelal – ka sügavamaid milleni käsi ei ulata. Pinguldab kontuure ja silendab kortse.
 4. NÄODRENAAŹ – DETOX – ainevahetuse aktiveerimine ja jääkainete väljutamine
 5. KRÜO-TONIC– KÜLMAMASK (-3°C): stimuleerib hapniku ainevahetust ja toimeainete stabiliseerimine ja fikseerimine kudesesse.

 

* Soovi korral võib proseduuri lisada näomassaaźi vahetult pärast näolihaste stimulatsiooni


Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /data03/virt53196/domeenid/www.ellabeaute.ee/htdocs/wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270