SKINISSIME 50+ GLOBAL ANTI AGE Ealised muutused vananev nahk

 • ** SPECIFIC – NOORENDAV KOMPLEKS HOOLITSUS VANANEVALE NAHALE (50+)
  Rikkalike toitainetega kosutav hoolitsus küpsele nahale – ealistest muutustest tingitud
  Vanuse märgid: kortsud, pigment, kuivus, pingulolek.
  Noorendavate aktiivainetega massaaź ning taaselustav kreem-maski üheaegne toime hajutab kortsujooned pehmesse hooldatud ilmesse.
  TOIME: Pehme, hoolitsetud ilme ja pingul-vaba nahk
 • *** INTESIVE – NAHKA UUENDAV INTENSIIVHOOLITSUS – NEW SKIN PEELING NEOPERFECT 26%
  Ultra-tõhus nahka uuendav hoolitsus väisimuse tunnustega nahale.
  Kirgastab kogu kompleksi! Eemaldab ulatuslikult surnud rakud ja kiirendab naha uuenemis protsessi.
  TOIME: Tulemuseks silenenud kortsujooned ja nahapinna reljeef. Klaari jumega, pehme nahk.
 • ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGATõestatud efektiivsus ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist 5 erineva tehnoloogia rakendamisel.
  • TREATMENT DAMAGED SKIN / AGE SIGNS
   • SKINTEX SKIN CARE 3 – AGE SIGNS EFEKTIIV-HOOLITSUS
    60min – 53€
    (Puhas 10’/ 1+1 täiuslik koorimine 10’+5’/ TISSULEX infusioon 12’/ krüoteraapia 12’ )
   • SKINTEX SKIN CARE 4 – AGE SIGNS EKSPERT-HOOLITSUS
    75min – 73EUR
    (Puhas 10’/ 1+1 täiuslik koorimine/TISSULEX infusioon 12’/ lihas-stimulatsioon 12’/ krüo–tonic 12’)

ELLA BACHÉ NÄOHOOLITSUSTE KATEGOORIAD

 

 • * BASIC basic EB baashoolitsused, sisaldavad üldist hoolitsust lähtuvalt naha hetke põhivajadusest.Reeglina 60min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid : 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja hooldav mask. Hoolitsusesse saab vajadusel liita erihoolitsusi nagu mehhaaniline puhastus või aparatuuri-hoolitsused.
 • ** SPECIFIC specific EB spetsiaalhoolitsused lähtuvalt naha hetke põhivajadusest, sisaldavad spetsiifilisierimaske ja aktiivsust lisavaid efekt-seerumeid. Hoolitsuse fookuses on kogu kompleks sh kaela ja silmapiirkond. Reeglina 75 min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid: 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja spetsiaalne efektmask ja aktiivseerum. Võimalus kombineerida aparaat-hoolitsusi.
 • *** INTESIVE intensive EB intensiivhoolitsused eristuvad oma kiire ja efektiivse toime poolest. 40-60min hoolitsuse keskel on ultra-taastav nanofiiberkollageen mask, millel on ulatuslikult nahka uuendavad omadused, mistõttu toimib nahka taastavalt: niisutab, rahustab, noorendab, silendab ja pinguldab. Hoolitsus, mis sobib igale nahatüübile. Võimalus lisada massaaź hoolitsuse lõppfaasi.
 • PEELING NEOPERFECT 26% HAPPEHOOLITSUS & Apple Vinegar peeling Kirgastav toime kogu kompleksile: puhastab, silendab, klaarib jumet, niisutab ja noorendab ilmet. Ultratõhus komplekshoolitsus on lühike ja efektiivne (45’), mida saab muuta naudingulisemaks taastava ja nahka rahustava massaaźiga. Soovitatav teha hoolitsust kuurina 4korda – 1 kuu jooksul. 2-3 x aastas.

ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGA :

skintex

Tõestatud toime ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist läbi 5 funktsiooni:

 

 1. TÄIUSLIK KOORIMINE – ultraheli sagedusel vibreeriv spaatel eemaldab surnud rakud ja puhastab poorid, aktiveerib ainevahetust ja parandab aktiivainete imendumist.
 2. AKTIIVAINETE INFUSIOON – ülesandeks on toimeainete sisestamine nahka läbi raku membraani raku sisemusse ning seejärgne toime aktiveerimine.
 3. NÄOLIHASTE PINGULDAMINE Biostimulatsioon* – pinguldab lihaskiude näol ja kaelal – ka sügavamaid milleni käsi ei ulata. Pinguldab kontuure ja silendab kortse.
 4. NÄODRENAAŹ – DETOX – ainevahetuse aktiveerimine ja jääkainete väljutamine
 5. KRÜO-TONIC– KÜLMAMASK (-3°C): stimuleerib hapniku ainevahetust ja toimeainete stabiliseerimine ja fikseerimine kudesesse.

 

* Soovi korral võib proseduuri lisada näomassaaźi vahetult pärast näolihaste stimulatsiooni


Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /data03/virt53196/domeenid/www.ellabeaute.ee/htdocs/wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270