PUR AROMATICS’ Purifying – Skin Detox Rasune ja probleemne nahk

 • * BASIC – PUHASTAV HOOLITSUS – PURIFYING INTEX
  260min – 39€ / 34€ (nooruk)
  Naha puhastamine ebapuhtustest, rasu tasakaalustamine ja pooride ahendaminea bsorbeeriva maskiga ( Intex 2) . Sisaldab vajadusel mehhaanilist puhastust.
  TIP! – Krüoteraapia (SKINTEX LAB) 10’
 • ** SPECIFIC – SÜGAVPUHASTAV HOOLITSUS – DETOX AROMATIQUE
  75min – 49€ / 42€ (noorukid)
  Naha puhastamine pooridesse kohjunud toksiinidest ja ebapuhtustest. Rasu kvaliteediprandamine ja pooride ahendamine krüo-maskiga( Mask Empreinte). Ei sisalda mehhaanilist puhastust.
  TIP! – SEBATICS Serum Infusioon (SKINTEX LAB 12’)
  TIP! – Krüoteraapia (SKINTEX LAB 10’ )
 • *** INTESIVE – TAASTAV / SILENDAV INTENSIIVHOOLITSUS – INSTANT PURITY & Collagen
  45min – 39€
  Kiire ja efektiivne nahka uuendav hoolitsus rasusele nahale. Taastab stressist, niisut ab jaannab nahale ühtlase sileduse (Magistral Mask Intex). Boonuseks lifting ja puhas jume.
 • PEELING NEOPERFECT 26% – HAPPEHOOLITSUS – OILY BLEMISHED SKIN
  40min – 39€ ja 60min – 49€
  Kirgastav toime puhtusele ja jumele. Ühtlane naha tasapind ja nähtamatud poorid.
  Pehme ja hingav nahk. 60min hoolitsus sisaldab hoolitsuse viimistlusena rahustavat massaaźi 20’.
 • ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS HOOLITSUSED APARATUURIGA
  Tõestatud efektiivsus ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist 5 erineva tehnoloogia rakendamisel.

  • OILY BLEMISHED SKIN – FACE – NECK
   • SKINTEX LAB F3 – EFEKTIIV–HOOLITSUS50min – 53€
    ( Puhas 10’/NEOPERFECT koorimine 10’/SEBATICS infusioon 12’/ krüo-tonic 12’ )
   • SKINTEX LAB F4 – EKSPERT-HOOLITSUS60min – 73€
    (Puhas 10’/NEOPERFECT koorimine 10’/SEBATICS infusioon 12’/ detox-drenaaź 12’krüo-tonic 12’)
  • DETOX TREATMENT – NORMAL – COMBINATED SKIN
   • SKINTEX LAB F3 – EFEKTIIV–HOOLITSUS60min – 53€
    ( Puhastus 10’/ 1+1 koorimine 10’+5’/ SEBATICS infusioon 12’/ krüo-tonic 12’ )
   • SKINTEX LAB F4 – EKSPERT-HOOLITSUS75min – 73€
    (Puhastus 10’/ 1+1 koorimine 10’+5/ SEBATICS infusioon 12’/ detox-drenaaź 12’/krüo-tonic 12’ )

ELLA BACHÉ NÄOHOOLITSUSTE KATEGOORIAD

 

 • * BASIC basic EB baashoolitsused, sisaldavad üldist hoolitsust lähtuvalt naha hetke põhivajadusest.Reeglina 60min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid : 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja hooldav mask. Hoolitsusesse saab vajadusel liita erihoolitsusi nagu mehhaaniline puhastus või aparatuuri-hoolitsused.
 • ** SPECIFIC specific EB spetsiaalhoolitsused lähtuvalt naha hetke põhivajadusest, sisaldavad spetsiifilisierimaske ja aktiivsust lisavaid efekt-seerumeid. Hoolitsuse fookuses on kogu kompleks sh kaela ja silmapiirkond. Reeglina 75 min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid: 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja spetsiaalne efektmask ja aktiivseerum. Võimalus kombineerida aparaat-hoolitsusi.
 • *** INTESIVE intensive EB intensiivhoolitsused eristuvad oma kiire ja efektiivse toime poolest. 40-60min hoolitsuse keskel on ultra-taastav nanofiiberkollageen mask, millel on ulatuslikult nahka uuendavad omadused, mistõttu toimib nahka taastavalt: niisutab, rahustab, noorendab, silendab ja pinguldab. Hoolitsus, mis sobib igale nahatüübile. Võimalus lisada massaaź hoolitsuse lõppfaasi.
 • PEELING NEOPERFECT 26% HAPPEHOOLITSUS & Apple Vinegar peeling Kirgastav toime kogu kompleksile: puhastab, silendab, klaarib jumet, niisutab ja noorendab ilmet. Ultratõhus komplekshoolitsus on lühike ja efektiivne (45’), mida saab muuta naudingulisemaks taastava ja nahka rahustava massaaźiga. Soovitatav teha hoolitsust kuurina 4korda – 1 kuu jooksul. 2-3 x aastas.

ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGA :

skintex

Tõestatud toime ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist läbi 5 funktsiooni:

 

 1. TÄIUSLIK KOORIMINE – ultraheli sagedusel vibreeriv spaatel eemaldab surnud rakud ja puhastab poorid, aktiveerib ainevahetust ja parandab aktiivainete imendumist.
 2. AKTIIVAINETE INFUSIOON – ülesandeks on toimeainete sisestamine nahka läbi raku membraani raku sisemusse ning seejärgne toime aktiveerimine.
 3. NÄOLIHASTE PINGULDAMINE Biostimulatsioon* – pinguldab lihaskiude näol ja kaelal – ka sügavamaid milleni käsi ei ulata. Pinguldab kontuure ja silendab kortse.
 4. NÄODRENAAŹ – DETOX – ainevahetuse aktiveerimine ja jääkainete väljutamine
 5. KRÜO-TONIC– KÜLMAMASK (-3°C): stimuleerib hapniku ainevahetust ja toimeainete stabiliseerimine ja fikseerimine kudesesse.

 

* Soovi korral võib proseduuri lisada näomassaaźi vahetult pärast näolihaste stimulatsiooni


Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /data03/virt53196/domeenid/www.ellabeaute.ee/htdocs/wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270