NUTRI ACTION’ Skin Nutrition Kuiv ja dehüdreeritud nahk

 • * BASIC – TOITEV HOOLITSUS – NUTRI ACTION
  60min – 39€
  Vitamiinide ( A ja E ) ja rikkalike toitainetega (mandliõli, mesilasvaha) kosutav hoolitsus,nahka toitva massaaźi ja kreem-maskiga (Smoothing Cream Mask)
 • * BASIC – TOITEV HOOLITSUS 50+ ETERNITÉ ULTRA-RICH NUTRITION
  60min – 49€
  Rikkalikult toitvate toimeainetega (Omega 3-6-9, oliivõli) hoolitsus vananevale nahale, nahka toitva massaaźi ja kreem-maskiga ( Eternite Ultra Rich Cream Mask)
  TIP! – RED FOCUS Serum Infusioon (SKINTEX LAB 12’)
 • ** SPECIFIC – RIKKALIKULT NAHKA TOITEV – ROYAL NUTRITION
  70min – 47€
  Vitamiinide ( A ja E ) ja rikkalike toitainetega (porgandiõli, mesilasvaha) kosutav hoolitsus, nahka toitva massaaźi ja spetsiaalmaskiga Mask Pulp Nourissante.
  TIP! – RED FOCUS Serum Infusioon (SKINTEX LAB 12’)
 • PEELING NEOPERFECT 26% – HAPPEHOOLITSUS : CHRONIC DEHYDRATION
  60min 49€
  Silendav toime kogu kompleksile – eemaldab ulatuslikult surnud rakud ja kiirendab uute rakkude regeneratsiooni ja naha uuenemist. Tulemuseks ühtlane, pehme ja hingav nahk. 60min hoolitsus sisaldab hoolitsuse viimistlusena rahustavat massaaźi 20’ näole, kaelale ja dekolteele.

ELLA BACHÉ NÄOHOOLITSUSTE KATEGOORIAD

 

 • * BASIC basic EB baashoolitsused, sisaldavad üldist hoolitsust lähtuvalt naha hetke põhivajadusest.Reeglina 60min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid : 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja hooldav mask. Hoolitsusesse saab vajadusel liita erihoolitsusi nagu mehhaaniline puhastus või aparatuuri-hoolitsused.
 • ** SPECIFIC specific EB spetsiaalhoolitsused lähtuvalt naha hetke põhivajadusest, sisaldavad spetsiifilisierimaske ja aktiivsust lisavaid efekt-seerumeid. Hoolitsuse fookuses on kogu kompleks sh kaela ja silmapiirkond. Reeglina 75 min näohoolitsuse käigus läbitakse põhietapid: 3 faasiline eelpuhastus ja koorimine, massaaź ja spetsiaalne efektmask ja aktiivseerum. Võimalus kombineerida aparaat-hoolitsusi.
 • *** INTESIVE intensive EB intensiivhoolitsused eristuvad oma kiire ja efektiivse toime poolest. 40-60min hoolitsuse keskel on ultra-taastav nanofiiberkollageen mask, millel on ulatuslikult nahka uuendavad omadused, mistõttu toimib nahka taastavalt: niisutab, rahustab, noorendab, silendab ja pinguldab. Hoolitsus, mis sobib igale nahatüübile. Võimalus lisada massaaź hoolitsuse lõppfaasi.
 • PEELING NEOPERFECT 26% HAPPEHOOLITSUS & Apple Vinegar peeling Kirgastav toime kogu kompleksile: puhastab, silendab, klaarib jumet, niisutab ja noorendab ilmet. Ultratõhus komplekshoolitsus on lühike ja efektiivne (45’), mida saab muuta naudingulisemaks taastava ja nahka rahustava massaaźiga. Soovitatav teha hoolitsust kuurina 4korda – 1 kuu jooksul. 2-3 x aastas.

ELLA BACHÉ SKINTEX LAB KOMPLEKS NÄOHOOLITSUSED APARATUURIGA :

skintex

Tõestatud toime ulatusega kompleks-protseduur mõjutab naha funktsioone ja väljanägemist läbi 5 funktsiooni:

 

 1. TÄIUSLIK KOORIMINE – ultraheli sagedusel vibreeriv spaatel eemaldab surnud rakud ja puhastab poorid, aktiveerib ainevahetust ja parandab aktiivainete imendumist.
 2. AKTIIVAINETE INFUSIOON – ülesandeks on toimeainete sisestamine nahka läbi raku membraani raku sisemusse ning seejärgne toime aktiveerimine.
 3. NÄOLIHASTE PINGULDAMINE Biostimulatsioon* – pinguldab lihaskiude näol ja kaelal – ka sügavamaid milleni käsi ei ulata. Pinguldab kontuure ja silendab kortse.
 4. NÄODRENAAŹ – DETOX – ainevahetuse aktiveerimine ja jääkainete väljutamine
 5. KRÜO-TONIC– KÜLMAMASK (-3°C): stimuleerib hapniku ainevahetust ja toimeainete stabiliseerimine ja fikseerimine kudesesse.

 

* Soovi korral võib proseduuri lisada näomassaaźi vahetult pärast näolihaste stimulatsiooni


Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /data03/virt53196/domeenid/www.ellabeaute.ee/htdocs/wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270