Meist

Kes meie juurde esimest korda satub võib arvata, et oleme siin – hubases südalinna pesas juba mõnda aega tegutsenud. Tõsi on aga see, et asume siin alles üsna värskelt.

Siinne hea aura ja armastus oma töö vastu on moodustanud hästi toimiva kollektiivi, aga ka muidu toreda inimnatuuride koosluse, mis on sõbralik, hooliv ja siiras.

Südalinna asukohale vastuoksa, on meie salong õdus ja vaikne, kuhu ei kostu ei tänavamüra, ega muu sigin sagin, mis lubab end ka keset äripäeva täiesti väljalülitada. Viimasele aitab vaieldamatult kaasa meie kosmeetikute soe ja hooliv suhtumine, aga ka pikaaegsed tööalased kogemused iluteeninduses, mis teevad siinviibimise nauditavaks.

Personnalne lähenemine igasse klienti, teeb igast hoolitsusest erilise ja nii on meie hinnakiri vaid orienteeruv formaalne dokument, mis näitab meie teenuste valikut ja spetsialiteete.

Oma klientuuri lojaalsust väärtustades, pakume parimat valikut nahahoolitsuse tooteid prantsuse profi-sarjast ELLA BACHÉ, kus on nii atraktiivseid kuupakkumisi kui ka põnevaid uudistooteid! Lisaks kvaliteet-kosmeetikale esindame ka Rootsi päritolu aksessuaaride ja ehete sarja VÅGA – Swedish Design – skandiaavialikult tasakaalukas stiil on lihtne ent samas naiselik, kus ei puudu ka toretsev luksus.

Ootame teid tutvuma kõigi meie salongi poolt pakutavate teenuste ja toodetega!

Meie teenustest saad ülevaate siin …

Broneeri aeg siin …

KAARI LEMBRA

Kosmeetik

Ilu sünnitab enesekindlust (Theodor Fontane)… ja enesekindlus sünnitab ilu.
Olen lõpetanud Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute erakooli ja töötan kosmeetikuna 20aastat.
2003-2007 omandasin TÜ Pärnu kolledzis ka turismi eriala, kuid juba esimesel kursusel sain aru, et kosmeetiku eriala on mulle ikka südamelähedasem.
Kosmeetiku ametist on kujunenud aastatega minu kirg ning armastan oma tööd väga.
Kuna aeg iseendale on kujunenud suureks defitsiidiks on minu eesmärk, et klient suudaks protseduuril viibimise ajal lahti lasta argirutiinist ja lahkudes salongist oleks tal naeratus näol.
Telefon: 566 80 955
Email: kaarilembra@me.com

EVELIN MARIPUU

Kosmetoloog - Jumestuskunstnik

Mõlemaid -nii kosmeetikut kui ka jumestajat, võib nimetada iluspetsialistideks, kuigi nad teevad täiesti erinevat tööd. Kosmetoloog on spetsialist, kes omab laialdasi teadmisi anatoomiast, füsioloogiast ja mõjuainete toimest nahale. Professionaalne kosmeetik keskendub enda töös peamiselt näonaha probleemidele, nende ennetamisele ja naha hooldusele. Kaasajal hõlmab see ka spetsiifiliste aparatuuride, ning erinevate massaaži stiilide valdamist sh. maniküüri ja pediküüri oskusi. Ent kosmeetiku hea taseme annab isiklikud ambitsioonid ning siiras huvi enda professiooni tunda maksimaalsel tasemel ning end pidevalt täiendada.
Olles ka professionaalne jumestaja - on see minu jaoks looming. Naudin seda osa oma töös, kuna see aitab esile tuua inimese isikupära, korrigeerida iluvigu või aidata muuta välimust, kui selleks on vajadus. Tihti lugu on minu klientuuriks pruudid ja poliitikud, pean seda oluliseks väljakutseks kuna nende välimusele pööratakse suurt tähelepanu. Üha rohkem on naisi, kes soovivad tähtsatel üritustel laitmatult kaunid välja näha ning hindavad profijumestuse eelist ka ilusate fotode nimel.
Mulle meeldib loomulik ja pehme ilu. Ilunägemus-ja tunnetus mõjutavad ka nõuandeid kliendile ja jumestuse lõpptulemust. Iga klient on mulle eriline ja väärib ühtmoodi palju tähelepanu, delikaatsust, süvenemist. Hindan kõrgelt aastate pikkuse töö tulemusena kujunenud usalduslikke kliendisuhteid. Minu suurim rõõm oma töös on näha rahulolevaid kliente ja tunda, et oled suutnud neile anda rohkem kui nad ootasid. Minu tehtuid meigitöid saab näha Meigiproff.eu või facebookis Meigiproff oü.
Telefon: 50 989 66
Email: evelin.meigiproff@gmail.com

KATREEN SILM

Kosmeetik - Käte- ja kehahoolitsused - Jumestus

Kosmeetikuna olen töötanud juba pea 15 aastat. Alustasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis, õenduse erialal (2002). Seejärel jätkasin õpinguid Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis, omandades kosmeetiku kutse tunnistuse (2007).
Olen end pidevalt täiendanud mitmesugustel erialastel koolitustel, et olla kursis uute suundade ja toodetega. Oma töös olen kasutanud ainult väga häid sarju erinevatelt tootjatelt, nagu Elemis, Ella Baché, Guinot, Gatineau, Decleor, Biodroga, Jane Iredale, SpaRitual, Dr. Bronners jt. Eelistan tooteid, mis on orgaanilist päritolu, mis ei sisalda sünteetilisi koostisaineid ja pole testitud loomadel.
Olen läbinud ka Glow Make-Up Schooli 6-kuulise profimeigikursuse Lana Vallo käe all. Minu esimene töökoht oli tuntud staarkosmeetiku Maimu Keevalliku juures. Neli aastat töötasin kõrgete nõudmistega 5-tärni hotelli spaas terapistina. Täiendasin end ka massaažikursustel.
Armastan väga oma tööd ja ma hoian oma kliente. Püüan pakkuda igas mõttes kvaliteetset ja ajaga kaasaskäivat teenust. Hindan puhtust ja täpsust, samuti pean oluliseks pieteeditundelist suhtlemist kliendiga.
Soovin, et mu klient saaks alati just talle sobiva hoolitsuse, mõnusalt lõõgastuda ja särada lahkudes nii seest kui väljast! Kliendi rõõm on ka minu rõõm!
Telefon: 51 88 321
Email: kreem.oy@gmail.com

EVA-LIIS TÕNISMAA

Kosmeetik - Jumestuskunstnik

Mina olen Eva. Minu teekond kosmeetikuks saamisel algas juba noores eas, mil nahamurede tõttu sai esmakordselt antud eriala professionaali külastatud. Mind võlus selle ameti puhul võimalus tõsta kliendi enesehinnangut läbi välise veetluse, pakkudes talle kosutavat turgutust ning seeläbi ka meele- ja hingerahu. Nii viisidki sammud mind peale gümnaasiumi lõpetamist üsna pea Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute Erakooli kosmeetikuks õppima, kuna huvi erinevate nahaprobleemide ja nende ravivõimaluste vastu kasvas ajas. Suure elukestvasse õppesse uskujana leidsin end mõni aasta hiljem uuesti koolipingist, omandamas Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õe ametikutset, kus hetkel on käsil 3.kursus. Nii mõnigi klient on seetõttu heatahtlikult naljatledes öelnud, et olen nagu kilplane- alustan kosmeetiku erialast, jätkan õendusõpingutega ja kõige tipuks lähen veel kindlasti ka arstiks õppima. Usun, et põhjalikud teadmised esteetilistest protseduuridest ning meditsiini valdkonnast võimaldavad mul pakkuda kliendi vajadustele ja probleemidele vastavaid lahendusi, edendades seeläbi ka tema terviskäitumist. Usaldusväärsuse tagamine pidevalt täienevate teadmiste näol, terapeutiline suhtlemine ning kliendi eripäradega arvestamine ja neisse süvenemine on minu jaoks väga olulised, sest iga klient väärib seda.

Tel. 53908067


Fatal error: Class 'JchOptimize\JSON_Optimize' not found in /data03/virt53196/domeenid/www.ellabeaute.ee/htdocs/wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/libs/HTML_Optimize.php on line 270